Resultater

Resultatliste 2020

Janitsjar

Korpsnavn Utførelse Programvalg Sum
1Fåberg Musikkforening948102
2Østre Gausdal Musikkforening938101
3Mjøsen Janitsjar88896
4Dokka Musikkforening85792

Brass

KorpsnavnUtførelseProgramvalgSum
1Brøttum Brass989-1106
2Nes Musikkforening959104
3Valdres Brass Band958-1102
4Brumunddal Brass90898
5Saksumdal Musikkforening89897
6Lismarka Mesnali Brass88896
7Otta Musikkforening86793
8Lalm Musikkforening85792
9Torpa Bygdebrass84892
10Røn Musikklag82789

Solistpris Svenn Hulleberg, Nes Musikkforening, euphonium.

Resultatliste 2019

Janitsjar

Korpsnavn Utførelse Programvalg Sum
1Østre Gausdal Musikkforening958103
2Ringsaker Janitsjar938101
3Fåberg Musikkforening90898
4Åndalsnes Musikkforening87895
5Dokka Musikkorps86793
6Dombås Musikkforening84892

Brass

KorpsnavnUtførelseProgramvalgSum
1Valdres Brass Band969105
2Nes Musikkforening959-1103
3Gjøvik Bybrass937-199
4Saksumdal Musikkforening91899
5Lalm Musikkforening90999
6Otta Musikkforening88896
7Brumunddal Brass87794
8Lismarka Mesnali Brass86793
9Torpa BygdeBrass84892

Solistprisen: Lars Hulleberg, Nes Musikkforening, kornett

Resultatliste 2018

Janitsjar

Korpsnavn Utførelse Programvalg Sum
1Ringsaker Janitsjar949103
2Åndalsnes Musikkforening90999
3Tolga-Os Janitsjar86692
4Folldal Janitsjar84791

Brass

KorpsnavnUtførelseProgramvalgSum
1Saksumdal Musikkforening929101
2Nes Musikkforening91899
3Lillehammer Brass90898
4Otta Musikkforening87895
5Valdres Brass Band868-193
6Lalm Musikkforening86692
7Torpa BygdeBrass83790

Solistprisen: Rikke Bekkum, Ringsaker Janitsjar, Sopransax

Resultatliste 2017

Janitsjar

Korpsnavn Utførelse Programvalg Sum
1Ringsaker Janitsjar89796
2Fåberg Musikkforening87895
3Østre Gausdal Musikkforening86793
4Follebu og Vestre Gausdal Musikkforening84892
5Jømna /Heradsbygda Musikkforening85691
6Fåvang Musikkforening82587

Brass

KorpsnavnUtførelseProgramvalgSum
1Gjøvik Bybrass958103
2Nes Musikkforening939-1101
3Valdres Brass Band90999
4Lismarka/Mesnali Brass88795
5Saksumdal Musikkforening87794
6Brumunddal Brass87693
7Lalm Musikkforening85691
8Lillehammer Brass84589
9Otta Musikkforening84589
10Torpa Bygdebrass80585

Solistprisen: Geir Lillehovde, Nes Musikkforening, flugelhorn

Resultatliste 2016

Janitsjar

Korpsnavn Utførelse Programvalg Sum
1Østre Gausdal Musikkforening957102
2Hov Musikkkorps946100
3Folldal Janitsjarkorps90797
4Ringsaker Janitsjar89796
5Vang Musikkforening88694
6Fåvang Musikkforening87794
7Jømna/Heradsbygd Musikkforening86692
8Follebu/Vestre Gausdal Musikkforening866-191
9Hundorp Musikklag og Vinstra Musikklag82789
10Dokka Musikkorps82587

Brass

KorpsnavnUtførelseProgramvalgSum
1Gjøvik Bybrass967103
2Nes Musikkforening928100
3Brumunddal Brass90897
4Lillehammer Brass89796
5Saksumdal Musikkforening87794
6Otta Musikkforening85792
7Lalm Musikkforening84690
8Torpa BygdeBrass82688

Solistpris: Jan Tore Dreier, Hov Musikkforening

Resultatliste 2015

Janitsjar

Korpsnavn Utførelse Programvalg Sum
1Ådalsbruk Musikkforening90999
2Follebu/Vestre Gausdal Musikkforening89796
3Gjøvik Bykorps929 - 695
4Alvdal-Tynset Janitsjarkorps86995
5Dombås Musikkforening83790

Brass

KorpsnavnUtførelseProgramvalgSum
1Sørum Musikklag9510105
2Brøttum Brass929101
3Nes Musikkforening919100
4Lillehammer Brass898 - 196
5Lismarka Mesnali Brass88795
6Lalm Musikkforening86793
7Røn Musikklag85792
8Brumunddal Brass847,591,5
9Otta Musikkforening83790
10Saksumdal Musikkforening83689

Resultatliste 2020

Janitsjar

Korpsnavn Utførelse Programvalg Sum
1Fåberg Musikkforening948102
2Østre Gausdal Musikkforening938101
3Mjøsen Janitsjar88896
4Dokka Musikkforening85792

Brass

KorpsnavnUtførelseProgramvalgSum
1Brøttum Brass989-1106
2Nes Musikkforening959104
3Valdres Brass Band958-1102
4Brumunddal Brass90898
5Saksumdal Musikkforening89897
6Lismarka Mesnali Brass88896
7Otta Musikkforening86793
8Lalm Musikkforening85792
9Torpa Bygdebrass84892
10Røn Musikklag82789

Solistpris Svenn Hulleberg, Nes Musikkforening, euphonium.

Resultatliste 2019

Janitsjar

Korpsnavn Utførelse Programvalg Sum
1Østre Gausdal Musikkforening958103
2Ringsaker Janitsjar938101
3Fåberg Musikkforening90898
4Åndalsnes Musikkforening87895
5Dokka Musikkorps86793
6Dombås Musikkforening84892

Brass

KorpsnavnUtførelseProgramvalgSum
1Valdres Brass Band969105
2Nes Musikkforening959-1103
3Gjøvik Bybrass937-199
4Saksumdal Musikkforening91899
5Lalm Musikkforening90999
6Otta Musikkforening88896
7Brumunddal Brass87794
8Lismarka Mesnali Brass86793
9Torpa BygdeBrass84892

Solistprisen: Lars Hulleberg, Nes Musikkforening, kornett

Resultatliste 2018

Janitsjar

Korpsnavn Utførelse Programvalg Sum
1Ringsaker Janitsjar949103
2Åndalsnes Musikkforening90999
3Tolga-Os Janitsjar86692
4Folldal Janitsjar84791

Brass

KorpsnavnUtførelseProgramvalgSum
1Saksumdal Musikkforening929101
2Nes Musikkforening91899
3Lillehammer Brass90898
4Otta Musikkforening87895
5Valdres Brass Band868-193
6Lalm Musikkforening86692
7Torpa BygdeBrass83790

Solistprisen: Rikke Bekkum, Ringsaker Janitsjar, Sopransax

Resultatliste 2017

Janitsjar

Korpsnavn Utførelse Programvalg Sum
1Ringsaker Janitsjar89796
2Fåberg Musikkforening87895
3Østre Gausdal Musikkforening86793
4Follebu og Vestre Gausdal Musikkforening84892
5Jømna /Heradsbygda Musikkforening85691
6Fåvang Musikkforening82587

Brass

KorpsnavnUtførelseProgramvalgSum
1Gjøvik Bybrass958103
2Nes Musikkforening939-1101
3Valdres Brass Band90999
4Lismarka/Mesnali Brass88795
5Saksumdal Musikkforening87794
6Brumunddal Brass87693
7Lalm Musikkforening85691
8Lillehammer Brass84589
9Otta Musikkforening84589
10Torpa Bygdebrass80585

Solistprisen: Geir Lillehovde, Nes Musikkforening, flugelhorn

Resultatliste 2016

Janitsjar

Korpsnavn Utførelse Programvalg Sum
1Østre Gausdal Musikkforening957102
2Hov Musikkkorps946100
3Folldal Janitsjarkorps90797
4Ringsaker Janitsjar89796
5Vang Musikkforening88694
6Fåvang Musikkforening87794
7Jømna/Heradsbygd Musikkforening86692
8Follebu/Vestre Gausdal Musikkforening866-191
9Hundorp Musikklag og Vinstra Musikklag82789
10Dokka Musikkorps82587

Brass

KorpsnavnUtførelseProgramvalgSum
1Gjøvik Bybrass967103
2Nes Musikkforening928100
3Brumunddal Brass90897
4Lillehammer Brass89796
5Saksumdal Musikkforening87794
6Otta Musikkforening85792
7Lalm Musikkforening84690
8Torpa BygdeBrass82688

Solistpris: Jan Tore Dreier, Hov Musikkforening

Resultatliste 2015

Janitsjar

Korpsnavn Utførelse Programvalg Sum
1Ådalsbruk Musikkforening90999
2Follebu/Vestre Gausdal Musikkforening89796
3Gjøvik Bykorps929 - 695
4Alvdal-Tynset Janitsjarkorps86995
5Dombås Musikkforening83790

Brass

KorpsnavnUtførelseProgramvalgSum
1Sørum Musikklag9510105
2Brøttum Brass929101
3Nes Musikkforening919100
4Lillehammer Brass898 - 196
5Lismarka Mesnali Brass88795
6Lalm Musikkforening86793
7Røn Musikklag85792
8Brumunddal Brass847,591,5
9Otta Musikkforening83790
10Saksumdal Musikkforening83689